Y11698K21500T9R
MFR.Part #
Y11698K21500T9R
JLCPCB Part #
C4128502
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 8.215kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS