601D277F050FE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
601D277F050FE7
JLCPCB Part #
C1615030
Package
Plugin,D15.9xL28.6mm
Description
-10%~+50% -55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 270uF 50V 519mΩ@120Hz 810mA@120Hz 插件,D15.9xL28.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded