Y174610R0000E5L
MFR.Part #
Y174610R0000E5L
JLCPCB Part #
C4319563
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.2% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS