Y116970R0000T0L
MFR.Part #
Y116970R0000T0L
JLCPCB Part #
C4008817
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 70Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount