Y174610R0000E4L
MFR.Part #
Y174610R0000E4L
JLCPCB Part #
C4277217
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.2% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS