Y174651R0000D9R
MFR.Part #
Y174651R0000D9R
JLCPCB Part #
C3956059
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 51Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS