Y1746100R000A9R
MFR.Part #
Y1746100R000A9R
JLCPCB Part #
C4348943
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS