CW02C1R000JS70
MFR.Part #
CW02C1R000JS70
JLCPCB Part #
C3426265
Description
-65℃~+350℃ 1Ω 3.25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors