Y1746100R000A4R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1746100R000A4R
JLCPCB Part #
C3988465
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount