Y174668R1000T9L
MFR.Part #
Y174668R1000T9L
JLCPCB Part #
C3961404
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 68.1Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS