Y17454K02000Q2R
MFR.Part #
Y17454K02000Q2R
JLCPCB Part #
C4324564
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.02kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount