PTF6559K000BYBF
MFR.Part #
PTF6559K000BYBF
JLCPCB Part #
C1443019
Description
-55℃~+150℃ 250mW 59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors