Y112138R4000C9L
MFR.Part #
Y112138R4000C9L
JLCPCB Part #
C4210607
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 38.4Ω Metal Foil Resistor ±0.25% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS