Y1745250R000Q9R
MFR.Part #
Y1745250R000Q9R
JLCPCB Part #
C4053814
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 250Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS