RNC60H3241BSRE8
MFR.Part #
RNC60H3241BSRE8
JLCPCB Part #
C3473581
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors