Y112115K9160T139R
MFR.Part #
Y112115K9160T139R
JLCPCB Part #
C4087337
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 15.916kΩ 160mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS