Y11215K60000B0R
MFR.Part #
Y11215K60000B0R
JLCPCB Part #
C4067355
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.6kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount