Y17451K43000Q2R
MFR.Part #
Y17451K43000Q2R
JLCPCB Part #
C4179439
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.43kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount