Y17452K49000Q2R
MFR.Part #
Y17452K49000Q2R
JLCPCB Part #
C4235302
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.49kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount