Y17451K13000Q2R
MFR.Part #
Y17451K13000Q2R
JLCPCB Part #
C4191313
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.13kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount