Y174550R0000Q9L
MFR.Part #
Y174550R0000Q9L
JLCPCB Part #
C4000474
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 50Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS