Y174514K0000Q2R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174514K0000Q2R
JLCPCB Part #
C3939196
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 14kΩ 160mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount