RL20S680GRE6
MFR.Part #
RL20S680GRE6
JLCPCB Part #
C1777273
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors