Y000725K2000D0L
MFR.Part #
Y000725K2000D0L
JLCPCB Part #
C1469200
Description
-55℃~+125℃ 25.2kΩ 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors