Y16906R00000F9L
MFR.Part #
Y16906R00000F9L
JLCPCB Part #
C1486078
Description
-55℃~+150℃ 6Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS