Y472515K0000B9L
MFR.Part #
Y472515K0000B9L
JLCPCB Part #
C1493878
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS