Y169020R0000F9L
MFR.Part #
Y169020R0000F9L
JLCPCB Part #
C3458618
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS