TCH35P5R60J
MFR.Part #
TCH35P5R60J
JLCPCB Part #
C19311095
Description
-55℃~+175℃ 35W 5.6Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors