Y169030R0000F9L
MFR.Part #
Y169030R0000F9L
JLCPCB Part #
C1486205
Description
-55℃~+150℃ 30Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS