Y169020R0000B9L
MFR.Part #
Y169020R0000B9L
JLCPCB Part #
C1487673
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS