Y16362K87000B0W
MFR.Part #
Y16362K87000B0W
JLCPCB Part #
C3972319
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.87kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount