RN731JTTD2642D50
MFR.Part #
RN731JTTD2642D50
JLCPCB Part #
C4184060
Description
-55℃~+155℃ 26.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS