Y16362K37000B9W
MFR.Part #
Y16362K37000B9W
JLCPCB Part #
C4316407
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.37kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS