RK73B1JRTTD681G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD681G
JLCPCB Part #
C2598454
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS