Y16362K70000F9R
MFR.Part #
Y16362K70000F9R
JLCPCB Part #
C4093127
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.7kΩ Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS