Y16364K80000F9R
MFR.Part #
Y16364K80000F9R
JLCPCB Part #
C4086121
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.8kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS