RN731JTTD3480F25
MFR.Part #
RN731JTTD3480F25
JLCPCB Part #
C4168807
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS