RN60C1870FBSL
MFR.Part #
RN60C1870FBSL
JLCPCB Part #
C1428595
Description
-65℃~+175℃ 187Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors