Y1636160R000A9R
MFR.Part #
Y1636160R000A9R
JLCPCB Part #
C4062410
Description
-55℃~+150℃ 100mW 160Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS