Y1636175R000A9R
MFR.Part #
Y1636175R000A9R
JLCPCB Part #
C3919618
Description
-55℃~+150℃ 100mW 175Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS