RN73H1JTTD4223C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4223C25
JLCPCB Part #
C4185876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS