Y163360R0000F9R
MFR.Part #
Y163360R0000F9R
JLCPCB Part #
C4317957
Description
-55℃~+150℃ 600mW 60Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS