Y163310R0000D9R
MFR.Part #
Y163310R0000D9R
JLCPCB Part #
C4232297
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS