Y163340R0000F9W
MFR.Part #
Y163340R0000F9W
JLCPCB Part #
C4176813
Description
-55℃~+150℃ 40Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS