HV733ATTE754G
MFR.Part #
HV733ATTE754G
JLCPCB Part #
C3943108
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS