Y16306K80000A0W
MFR.Part #
Y16306K80000A0W
JLCPCB Part #
C3990911
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.8kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount