RN55C9763FBSL
MFR.Part #
RN55C9763FBSL
JLCPCB Part #
C1427912
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors