Y16306K80000T0R
MFR.Part #
Y16306K80000T0R
JLCPCB Part #
C4270581
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.8kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount