Y16306K80000A9R
MFR.Part #
Y16306K80000A9R
JLCPCB Part #
C4199943
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.8kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS