Y162850K0000Q15R
MFR.Part #
Y162850K0000Q15R
JLCPCB Part #
C4263985
Description
-55℃~+150℃ 50kΩ 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount